Telif hakkı

TELİF HAKKI BİLDİRİMİ

© 2024 Balıkesir psikoloji. Her hakkı saklıdır.

Haklar Beyanı/Beyannamesi

Bu bildirim hükümleri saklı kalmak kaydıyla, bu web sitesi ve içindeki tüm içerik, bilgi veya materyalin telif hakkı, lisansörleriyle birlikte Balıkesir Psikoloji'ye aittir. Buna göre, web sitemizi veya hizmetlerini kullanmanız, web sitemizdeki telif haklarının kullanımına ilişkin herhangi bir lisans teşkil etmez.

Yürürlükteki telif hakkı kanunu veya Balıkesir Psikoloji'nin izin verdiği ölçüde dışında, bu web sitesinde yer alan içerik, bilgi veya materyalin herhangi bir biçimde veya kısmen veya tamamen kullanılması, çoğaltılması veya yeniden dağıtılması işbu belge ile yasaktır.

Aksi takdirde, Balıkesir Psikoloji'nin önceden izni ve açık yazılı izni alınmadıkça, herhangi bir içeriği kopyalayamaz, indiremez, yazdıramaz, çıkaramaz, çıkaramaz, kullanamaz, uyarlayamaz, düzenleyemez, değiştiremez, yeniden yayınlayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayınlayamaz, çoğaltamaz, dağıtamaz veya kamuya görüntüleyemezsiniz. Bu web sitesindeki içerik, bilgi veya materyal, geçerli telif hakkı yasasının izin verdiği diğer herhangi bir kullanım haricinde, kişisel olmayan veya ticari amaçlarla kullanılamaz.

Ayrıca bu tür içerik, bilgi veya materyali fotokopi, kayıt veya herhangi bir basılı, elektronik veya dijital form veya başka herhangi bir web sitesi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir biçimde veya herhangi bir yöntemle iletemez, barındıramaz veya saklayamazsınız. .

Ancak, bu web sitesindeki içeriği, bilgileri veya materyali kişisel kullanım, bireysel üçüncü şahısların eğitim amaçlı kullanımı, devlet kullanımı veya geçerli telif hakkı yasası kapsamında izin verilen diğer herhangi bir kullanım için, bu yazarı Balıkesir Psikoloji'yi kaynak olarak kabul ederek kopyalamanıza izin verilmektedir. bu tür herhangi bir içerik, bilgi veya materyalin.

Şartlar ve koşullarımıza tabi olarak, üçüncü tarafların telif hakkıyla korunan bilgileri yayınlamanıza veya içerik eklemenize izin verilmez. Balıkesir Psikoloji, Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA) uyarınca, telif hakkı sahiplerinin yayından kaldırma bildirimlerine veya suiistimal raporlarına, bu web sitesindeki her türlü istismar edici veya ihlal edici içeriğin kaldırılması için yanıt verecektir.

Balıkesir Psikoloji bu sitede yer alan içerik, bilgi veya materyalin kalitesinden, doğruluğundan, tamlığından veya uygunluğundan sorumlu olmayacaktır.

İzinler, lisanslama veya telif hakkı sorunlarıyla ilgili sorularınız için lütfen balikesirpsikoloji@outlook.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.